НОВИНИ Неймовірний виступ 64-річного священика у телешоу “Британія має талант” (відео)

64-річний парафіяльний священик ірландського селища Олдкасл Рей Келлі взяв участь у телешоу «Британія має талант». Він виконав відому пісню гурту REM “Everybody Hurts”. Про це пише CREDO.

Перед виконанням пісні о. Рей відзначився відмінним почуттям гумору. Коли один із членів журі запитав, чи той проводить сеанси екзорцизму, отець відповів «так» і запитав, чи має зробити це зараз або ж може «попрацювати» з іншим суддею після програми.

Чому отець Рей взяв участь у шоу талантів? Він – шанувальник програми, регулярно стежить за нею, а крім того, завдяки цьому виступу його зможе побачити навіть королівська родина.

Отець Келлі також зізнався, що мріє стати першим священиком, який переможе в телешоу “Британія має талант”. Вибір сентиментальної пісні REM священик пояснив тим, що ця пісня близька його серцю.

«Як священик, я зіштовхуюся з великим болем, великою радістю і вдячністю. Ця пісня розповідає саме про це», – сказав він.

[cmsmasters_row data_width=”boxed” data_padding_left=”3″ data_padding_right=”3″ data_top_style=”default” data_bot_style=”default” data_color=”default” data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_padding_top=”0″ data_padding_bottom=”50″ data_padding_top_laptop=”0″ data_padding_bottom_laptop=”0″ data_padding_top_tablet=”0″ data_padding_bottom_tablet=”0″ data_padding_top_mobile_h=”0″ data_padding_bottom_mobile_h=”0″ data_padding_top_mobile_v=”0″ data_padding_bottom_mobile_v=”0″ data_shortcode_id=”htt7l3bl5k”][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_bg_position=”top center” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_size=”cover” data_border_style=”default” data_animation_delay=”0″ data_shortcode_id=”b2iuwd40xh”][cmsmasters_html shortcode_id=”ikgj1puf6r”]PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9NeDh5RDMtSFdUZyIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgZW5jcnlwdGVkLW1lZGlhIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+[/cmsmasters_html][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row][cmsmasters_row][cmsmasters_column data_width=”1/1″][cmsmasters_text]

Виявляється, отець Рей відома особистість у Британії: його виконання пісні Леонарда Коена «Алілуя» під час вінчання зібрало на YouTube понад 60 мільйонів переглядів. Він розповів суддям про популярність у соцмережах своєї версії «Алілуя», яка здивувала його самого.

«Боже, звідки це взялося? Для чоловіка, якому 64 роки, це чудова пригода. Я не бачив, що відбувається», — сказав він.

[cmsmasters_row data_shortcode_id=”zybb8ab3as” data_padding_bottom_mobile_v=”0″ data_padding_top_mobile_v=”0″ data_padding_bottom_mobile_h=”0″ data_padding_top_mobile_h=”0″ data_padding_bottom_tablet=”0″ data_padding_top_tablet=”0″ data_padding_bottom_laptop=”0″ data_padding_top_laptop=”0″ data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_bot_style=”default” data_top_style=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsmasters_column data_width=”1/1″ data_shortcode_id=”1blz9pnpjy” data_animation_delay=”0″ data_border_style=”default” data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center”][cmsmasters_html shortcode_id=”4m5ufix07″]PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iNTYwIiBoZWlnaHQ9IjMxNSIgc3JjPSJodHRwczovL3d3dy55b3V0dWJlLmNvbS9lbWJlZC9YWUt3cWo1UVZpUSIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93PSJhdXRvcGxheTsgZW5jcnlwdGVkLW1lZGlhIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+[/cmsmasters_html][/cmsmasters_column][/cmsmasters_row]

Виступ у «Got Talent» справив враження на одного з членів жур Саймона Ковела. Він був першим, хто підвівся, аби аплодувати священику. А під кінець зізнався, що це «найкраще прослуховування, на якому він коли-небудь був присутній».

Отець Рей після шоу визнав: він сподівався, що його виступ може сподобатися журі, але ніколи б не подумав, що викличе стільки позитивних коментарів.

Comments are closed.