ДУМКИ “Після звернення України до Константинополя попи Московії наче з ланцюга зірвалися”, – нардеп БПП

Сьогодні Українська Православна Церква Московського Патріархату, абсолютно не приховуючи це, виконує роль «п’ятої колони» на Сході України.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловила народний депутат від БПП Ірина Фріз.

«Зараз після звернення України до Константинопольського патріарха щодо надання нашій православній церкві Тамосу, попи Московії під час правлення служб у храмах наче з цепів зірвалися та відверто закликають повстати проти української влади, яка, за їх твердженням, не має права втручатися у справи церковні. Попи московського патріархату ганьблять прагнення українців до помісної церкви та хіба що анафемі не придають усіх, хто розпочав цей процес», – пише нардеп.

За її словами, «саме тому СБУ має поставитися більш ретельно до активізації підривної діяльності московських попів на Сході України, адже окрім закликів не підтримувати та виступити проти української влади, розповсюджуються листівки з провокаційним та маніпулятивним змістом».

Нардеп твердить, «що деякі свідомі віруючі змушені просто виходити з храмів під час от такої псевдо проповіді, але ж більшість залишається за звичкою й піддається інфікуванню антидержавною пропагандою».

«Сьогодні церква московського патріархату абсолютно не приховуючись виконує роль «п’ятої колони» на Сході. Переконана, що такі дії повинні отримати адекватну відповідь від правоохоронних органів, зокрема СБУ, за підривну діяльність проти нашої держави, яка спрямована на розкол суспільства та дискредитацію влади», – резюмувала нардеп.

Comments are closed.