СВІТ Канадські єпископи: куріння марихуани залишається гріхом

Незалежно від урядових рішень, використання марихуани є і залишається гріхом, — оголосила Конференція єпископів Канади після того, як прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що використання марихуани буде легалізовано по всій країні, пише CREDO.

За винятком використання каннабіноїдів у медичних цілях вживання марихуани порушує чесноту поміркованості, і його слід уникати, — заявив о. Френк Лео, генеральний секретар єпископату.

У свою чергу, Теренс Прендергаст SJ, архієпископ Оттави, стверджує, що використання марихуани — це один із способів уникнути труднощів і проблем.

Він додає, що ми можемо використовувати наші тіла, як нам подобається, але одного дня нам доведеться відповідати за це перед Богом. Ще в 2017 році єпископи звернули увагу на небезпеку куріння марихуани, особливо серед молоді. Наслідки цього широко визнані медичним світом.

Серед інших, виникає підвищений ризик серцевого нападу, інфаркту, патологій дихальної системи і раку, а також численні психічні розлади, зокрема, шизофренія. Канада стала другою країною в світі після Уругваю, яка легалізувала марихуану на всій території своєї країни.

Відповідно до нових правил дітям віком 12-18 років буде дозволено мати до 5 г речовин. Після досягнення повноліття ця кількість збільшується до 30 г з можливістю розведення для домашніх потреб.

Comments are closed.