СВІТ Представник РПЦ назвав противників підвищення пенсійного віку в РФ “помаранчевими”

Перший заступник голови синодального Відділу по взаєминах Церкви з суспільством і ЗМІ Російської Православної Церкви Олександр Щипков стверджує, що загострення дискусії навколо підвищення в РФ пенсійного віку, анонсованого прем’єр-міністром країни Медведєвим, не більше ніж “політичне протистояння”, повідомляє Портал-Credo.ru.

“Йде бій всередині еліт. І в даній конкретній ситуації цю тематику одна зі сторін використовує для того, щоб втягнути на свою сторону народні маси, як висловилися б років 50 тому. Ось, власне, що відбувається. Це абсолютно політичне протистояння, до грошей не має ні найменшого відношення”, – сказав він у своїй авторській передачі на телеканалі “Спас “.

Церковний чиновник упевнений, що “вся ця метушня навколо пенсій [тобто, протести проти підвищення пенсійного віку в країні з дуже низькою тривалістю життя, коли більшість громадян просто не доживуть до нового пенсійного віку] – це один з елементів помаранчевих технологій”.

“Зараз відбувається загострення між ліберальним і традиціоналістських сегментами влади. Ось що насправді відбувається”, – висловив думку представник РПЦ.

Він зауважив, що раніше вже “не вдалося розкрутити тему національного протистояння в Росії, як не намагалися”. Потім “релігійну проблематику намагалися розкрутити”, вкидаючи такий термін, як “православний талібан”, – “і нічого”.

“Залишається третя: соціальна проблематика. Ось зараз намагаються працювати з нею. Тільки з цієї точки зору я дивлюся на пенсії”, – заявив високопоставлений чиновник РПЦ.

Comments are closed.