СВІТ Президент Філіппін пообіцяв подати у відставку, якщо йому доведуть існування Бога

Президент Філіппін Родріго Дутерте заявив, що подасть у відставку, якщо хтось доведе йому існування бога. Про це повідомляє CNN.

Такою заявою Дутерте продовжив суперечки між його адміністрацією та католицькою церквою.

«І якщо хтось з вас, найбільш галасливих, може сказати, що був у раю та говорив з Богом, чи бачив його на власні очі…І якщо це правда, я сьогодні ж подам у відставку», — заявив президент.

Дутерте неодноразово повторював, що сам вірить у “Верховного бога” та ставить під сумнів “релігійні секти”. Крім того, він звинуватив церкву в отриманні пожертв для підтримки її «палаців».

«Якщо ви кажете, що допомагаєте людям, то навіщо ми даємо вам гроші?», — заявив Дутерте.

За словами політика, йому буде достатньо одного єдиного свідка і фотографії (можливо селфі), що доводить, що людина може говорити з Богом і бачити його. У той же час, Дутерте припустив, що все ж існує якась вища сила, яка підтримує порядок в космосі.

У червні філіппінський президент назвав «дурним» християнського бога, після чого відмовився вибачатися за свої слова.

Водночас вже 9 липня у Дутерте запланована конференція за участі католицьких єпископів, на якій президент сподівається подолати напруження з християнами.

Філіппіни є чи не єдиною країною Азії, де більшість мешканців — християни. Понад 80% населення країни — католики. Загалом на Філіппінах мешкає близько 100 мільйонів людей. Різкі заяви президента суперечать його висловлювань дворічної давності, коли він розповідав, що отримав знак від Бога і пообіцяв Йому перестати лихословити.

Раніше в ООН заявили, що президент Філліппін Дутерте потребує психіатричної експертизи.

Президент Філіппін Родріго Дутерте відомий своїми різкими заявими на адресу світових лідерів, а також словами про те, що особисто вбивав підозрюваних у вживанні та розповсюдженні наркотиків, коли був очільником міста Давао на півдні Філіппін.

Comments are closed.