СВІТ Філіппінські єпископи після богохульства президента закликали до триденного посту

Католицькі єпископи Філіппін висловили звернення, у якому засудили «тих, хто осквернив Святе Боже Ім’я». Йдеться про висловлювання президента країни, котрий назвав Бога «дурним», а також про зростаючу хвилю насильства проти священиків, пише Catholic Herald.

Єпископи призначили 16 липня днем молитви і покути, а три дні 17-19 липня днями посту, молитви і покути.

Єпископи зазначають, що хочуть «прикликати Боже милосердя і справедливість на тих, хто осквернив Святе Боже Ім’я, тих, хто зводить наклепи і несе неправдиве свідчення, а також вбиває чи виправдовує вбивства як засіб боротьби з криміналітетом у нашій країні».

Вони також згадали про страждання тих, хто є християнином, оскільки такі розділення, висміювання, переслідування і навіть мучеництво, присутні зараз, не були відомими впродовж історії Церкви.

Нагадаємо, нещодавно президент країни Родріґо Дуерте у своїй промові зробив кілька антихристиянських заяв, в тому числі назвавши Бога «дурним». Після цього кілька місцевих єпископів в індивідуальному порядку засудили слова президента, назвавши їх «нетерпимими для нормальних, розумних людей», і такими, що переходять усі розумні межі.

Comments are closed.