СВІТ У РПЦ просять прибрати з назви області на Уралі “ім’я терориста”

Російська Православна Церква виступила за перейменування Свердловської області у Єкатеринбурзьку. Як заявив глава Синодального відділу зовнішніх церковних зв’язків РПЦ митрополит Іларіон, оскільки столиця Уралу повернула свою первісну назву, у назві регіону так само слід позбавитися від згадки про більшовика, повідомляє УНІАН з посиланням на російські ЗМІ.

«Думаю, що взагалі увічнення імен терористів у назвах міст, у назвах областей, у назвах вулиць – це не дуже хороший приклад для сучасного покоління. Ось ми зараз боремося із тероризмом, ми говоримо про шкоду тероризму, ми говоримо про шкоду терористичної ідеології, а чомусь наші вулиці, міста, площі, області досі носять імена тих терористів, які прийшли до влади за допомогою німців у 1917 році», – сказав митрополит. Відзначається також, що Єкатеринбурзька єпархія РПЦ вже не раз наполягала на перейменуванні регіону.

Нагадаємо, у 2014 році Росія незаконно анексувала півострів Крим в України, завівши туди свої війська і провівши незаконний референдум. Пізніше Кремль розв’язав війну на Донбасі. РПЦ офіційно підтримує зовнішню військову політику президента Росії Володимира Путіна.

Comments are closed.