НОВИНИ В УПЦ МП заявили, що спецслужби заважають їм привозити віруючих в Київ на свято Хрещення

27 липня в Києві на Володимирській гірці УПЦ МП проведе молебень і Хресний хід на честь 1030-річчя з Дня Хрещення Київської Русі. Захід знаходиться під питанням, оскільки, як стверджують в УПЦ МП, спецслужби масово скасовують рейсові автобуси до столиці України. Про це повідомляє прес-служба Московського Патріархату.

В УПЦ МП наголошують, що державні службовці заборонили перевізникам Овруцького району їхати в цей день в столицю країни. Також, В УПЦ МП стверджують, що 28 липня організацією автобусів для участі в урочистостях УПЦ Київського Патріархату будуть займатися самі місцеві адміністрації.

“Всі перевізники почали масово відмовляти – всі ті, хто має свої автопарки, всі власники мікроавтобусів. Називають різні причини, але неофіційно розповідають, що 27 липня виходити на рейси в напрямку Києва їм заборонили спецслужби”, — говорить протоєрей Овруцької єпархії Олег Доминський.

За повідомленням УПЦ МП, подібні дії з боку спецслужб покликані штучно створити видимість того, що віруючих Української Православної Церкви Московського Патріархату менше, ніж прихильників УПЦ Київського Патріархату.

Аналогічна інформація, як стверджують в УПЦ МП надходить з Запорізької, Сумської, Черкаської та Херсонської областей, а також Тернополя.

Comments are closed.