НОВИНИ “УПЦ МП збирає дипломатів, аби пожалітися на “неканонічність” української автокефалії”, – Тимчук

Народний депутат України Дмитро Тимчук, який є координатором групи “Інформаційний спротив” написав у себе на сторінці в Facebook про черговий етап у спробах Москви зірвати автокефалію для України.

Текст повідомлення нардепа подаємо повністю:

“За інформацією групи ІС, розуміючи, що поставлена ​​РПЦ («Юстасом») задача показати масовість шанувальників в Україні УПЦ МП ( «Алекс») з проведенням під виглядом «фашистів і націоналістів» провокацій під час Хресної ходи на честь 1030-річчя Хрещення Русі не матиме серйозного ефекту як в Україні, так і на міжнародному рівні, керівництво УПЦ МП разом з посольством РФ в Україні перейшли до наступного етапу.

Так, за «ініціативою» митрополита Онуфрія, на наступний день після проведення Хресної ходи, 28 липня, на території Києво-Печерської лаври запланована зустріч представників наступних іноземних посольств в Україні: РФ, Білорусі, Молдови, Грузії, Греції, Кіпру, Сербії, Македонії , Болгарії і Румунії.

Крім того, екзархат РПЦ в Україні (УПЦ МП) за вказівкою з Москви, окремо запросив на цей захід представників Сербської, Македонської, Болгарської, Грузинської та Української Православних Церков, а також представників Американської Православної Церкви.

В рамках зустрічі відбудеться обговорення ситуації навколо нібито «неканонічного процесу» надання автокефалії Української Помісної Православної Церкви.

Присутніх, згідно тез з Москви, а також сформованої під час Хресної ходи «потрібної картинки», будуть переконувати в небезпеці такого розвитку ситуації («загроза розколу світового православ’я», «криваве протистояння в Україні на релігійному грунті» і т.д.).

Головна теза – заклик об’єднатися, щоб «спільними зусиллями зберегти мир на українській землі» – звучить, м’яко кажучи, дивно, в умовах окупації і агресії РФ проти України.

Будемо сподіватися, що у запрошених на зустріч дипломатів, як і представників світової православної спільноти, вистачить розуміння і здорового глузду, щоб не танцювати під дудку ФСБ в цьому пропагандистському шоу”.

Comments are closed.