СВІТ В Італії хочуть повісити хрести в усіх публічних установах

Законопроект, скерований на збільшення «присутності хреста» у публічних місцях в Італії, подала Північна ліга (партія правих), повідомляє CREDO.

Цей законопроект передбачає, що розп’яття мають висіти «на підвищеннях, у легко помітних місцях» у приміщеннях всіх публічних інституцій держави, повідомляють італійські медіа.

Кожен, хто усуває християнський символ або гордує ним «із ненависті», має бути покараний штрафом від 500 до 1000 євро. Згідно з законопроектом, хрест має висіти у шкільних класах, лекційних залах, аудиторіях та інших освітніх осередках, адміністративних установах, залах засідань місцевих, провінціальних та регіональних рад і виборчих центрах.

Також він має бути обов’язковим у судах та в’язницях, на залізничних вокзалах і автостанціях, у портах, аеропортах і в дипломатичних осередках, а також в італійських інституціях за кордоном.

Керівник італійського часопису «La Civiltà Cattolica» о.Антоніо Спадаро назвав таке сприйняття хреста «блюзнірським».

«Християнський символ означає любов до ворога і безумовне прийняття. Хрест це знак спротиву гріхові, насильству, несправедливості й смерті; це не знак національної самоідентифікації», — написав о.Спадаро на Твіттері.

Під час парламентських виборів 2018 року Північна ліга отримала 17,4% голосів і входить до складу урядової коаліції прем’єр-міністра Джузеппе Конте.

Comments are closed.