СВІТ Пляж у Бразилії назвуть ім’ям загиблого серфінгіста, який мріяв стати священиком

Влада Ріо-де-Жанейро в пам’ять про Сугу Божого Ґвідо Шеффера, якого в Бразилії нарекли янголом-серфінгістом, вирішила назвати його ім’ям пляж завдовжки 140 метрів. «Praia do Guido» або пляж Ґвідо — це проект, який уже давно обговорювався в цьому місті, пише CREDO.

20 липня 2018 року влада Ріо-де-Жанейро оголосила рішення надати цю назву частині узбережжя.

«Це прекрасне рішення, ухвалене набагато швидше, ніж ми очікували», — сказала сестра кандидата на вівтар Анджела Шеффер в інтерв’ю газеті «O Globo».

Жінка нагадала, що ініціатива була б неможливою, якби не петиція з понад 1500 підписами, подана в мерію. Мати Ґвідо, Марія Назарет Шефер, висловила радість і подяку за ухвалене рішення.

Вона вважає, що ця подія буде також євангелізаційною. Марія Шеффер розповіла, що її син часто євангелізував на пляжі, серед хвиль, і нагадала, що для Ґвідо море було «місцем зустрічі з Богом».

Рідні сподіваються, що цей жест також допоможе у поточному процесі беатифікації, оскільки висловлює близькість і сердечність, із якою мешканці Ріо ставляться до трагічно загиблого семінариста. Його друзі згадують, що кандидат у священики з особливою турботою ставився до бідних, яким надавав медичну допомогу.

Ґвідо Відал Франца Шеффер народився 22 травня 1974 року в Вольта Редонда, Бразилія. З раннього віку був ревним католиком. Вивчав медицину в Ріо-де-Жанейро, де надавав медичну допомогу найбіднішим, підопічним місцевого Святого дому милосердя. Ґвідо Шеффер готувався до священства в архідієцезіальній семінарії св. Йосипа в Ріо-де-Жанейро.

1 травня 2009 року він постраждав під час серфінгу, внаслідок чого втратив свідомість і потонув в океанських хвилях біля берегів Ріо. У січні 2015 року розпочався процес його беатифікації, який був закритий 8 жовтня 2017 року на архідієцезіальному етапі.

Comments are closed.