Новинського і керівництво УПЦ МП охороняють співробітники ФСБ (фото)

Новинського і керівництво УПЦ МП охороняють співробітники ФСБ (фото)

Фінансовий донор УПЦ МП Вадим Новинський та керівництво Московського Патріархату охоняють співробітники російської ФСБ. Про це повідомляє Інформаційний спротив. 

“Знайомтеся, біля Новинського його особистий охоронець, – йдеться у повідомленні. – І за сумісництвом начальник служби безпеки екзархату РПЦ в Україні (УПЦ МП – ред.), а вірніше “дуже віруючий” куратор від ФСБ РФ, на якого замкнута нелегальна резидентура по церковній лінії в Україні – такий собі “ад’ютант його превосходительства” (до речі, його улюблений фільм)”.

“Як характеризують його підлеглі, “істинний арієць”, реальний доларовий мільйонер, тому що касу на половину дерибанить і завідує усіма “ключами” від церковно-прибуткових кас УПЦ МП в Україні (щомісячно гінці їздять в Москву за кешем на Луб’янку), любить дорогі машини і шикарних жінок, яких повністю забезпечує за рахунок пожертвувань прихожан УПЦ МП”, – пишуть автори.

“Старомодний, не використовує мобільний телефон і Інтернет, вважає за краще передавати усні і шифровані послання від Центру – Новинському. До речі, а ось його заступник – людина, яка більш прихована, бо відповідає за оперативну роботу і зв’язок з агентурою в Україні”, – пишуть автори, демонструючи фото охоронця, який постійно перебуває біля предстоятеля УПЦ МП.