НОВИНИ Російські тюремники відправили до Сенцова свого священика

Під час обходу медичної частини установи Василюк зайшов до палати, де перебував Сенцов.

“Священнослужитель поцікавився станом його здоров’я. Олег Сенцов відповів, що почуває себе нормально і перебуває під наглядом медичних працівників. Скарг на умови утримання у нього немає”, – стверджують в управлінні ФСВП.

Там також повідомили, що ієрей запропонував Сенцову поговорити без присутності сторонніх або сповідатися.

“Сенцов подякував, але відмовився, пояснивши, що допомоги священнослужителя не потребує”, – йдеться в повідомленні.

31 липня отцю Григорію (Міхнову-Вайтенко), єпископу апостольської православної церкви, відмовили у зустрічі з Сенцовим.

“Почувши “Сенцов Олег Геннадійович, 1976 р.н.”, Новіков (Начальник в Ямало-Ненецькому автономному окрузі полковник внутрішньої служби Олександр Новіков – ред.) просто змінився в обличчі і заявив мені дослівно так: Я не бачу доцільності у Вашій зустрічі з Сенцовим”, – повідомив отець Григорій.

Отець залишив відповідні заяви на допуск до Сенцова полковнику, а також в прокуратуру зі скаргою про недотримання закону керівництвом ФСВП Ямало-Ненецького АО.

Російський закон дозволяє священнослужителям, які належать до зареєстрованих в установленому порядку релігійних об’єднань, відвідувати людей, що перебувають у місцях позбавлення волі.

Пізніше у російській Федеральній службі виконання покарань заявили, що не допустили до незаконно засудженого українця Олега Сенцова священика, оскільки про його візит Сенцов не подавав заяв і прохань про запрошення і зустрічі.

Також у відомстві заявили, що “з метою забезпечення свободи совісті та свободи віросповідання засуджених за ВК-8 УФСВН Росії по ЯНАО закріплений священнослужитель російської православної церкви отець Максим, який регулярно відвідує даний заклад і проводить релігійні обряди і церемонії, а також особисті зустрічі із засудженими”.

Comments are closed.