НОВИНИ Усик розповів про своє ставлення до релігії та зустріч із Главою УПЦ МП

Український боксер Олександр Усик, абсолютний чемпіон світу, розповів свою зустріч з Предстоятелем УПЦ МП митрополитом Онуфрієм, а також про своє ставлення до релігії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП з посиланням на politeka.net.

«Я подарував рукавички Блаженнішому Онуфрію. Ми спілкувалися про духовні місця і у мене склалося приємне враження про цю людину. Дуже спокійний, він не єдиного слова в нашій розмові не сказав, що щось робити так або ось так. Просто цікавився спортом», – розповів спортсмен.

Також він сказав, що регулярно ходить у храм і не розуміє розмов про те, “в який патріархат ходити”.

«Коли ми закінчимо своє існування – кожна людина, коли буде стояти на судному дні, то її Всевишній не запитає, у який патріархат та ходила, а скільки хороших справ зробила, чи любила ближнього або ганила, заздрила», – сказав Олександр Усик.

Нагадаємо, Глава УПЦ МП митрополит Онуфрій мав зустріч з відомим українським спортсменом, боксером Олександром Усиком 17 січня 2018 року. Останній розповів про свою професійну діяльність і подарував Предстоятелю Московського Патріархату на згадку власні боксерські рукавиці з автографом.

Пізніше боксер Олексндр Усик виступив на захист Хресної ходи УПЦ МП.

Comments are closed.