НОВИНИ Намісник Києво-Печерської лаври просить посла Угорщини захистити його через фото з Путіним (лист)

Митрополит Павло (Лебідь), намісник Києво-Печерської лаври,просить захистити його та УПЦ МП від тиску держави за те, що виклав під час виставки в обителі фотографії з Володимиром Путіним, повідомляє trident-ua.info.

Нагадаємо, на виставці, приуроченій до Дня Хрещення Русі, в Києво-Печерській лаврі було помічено фото з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

“Громадськість з обуренням поширила дану інформацію через соціальні мережі та інформаційні ресурси. В результаті фото швиденько прибрали та зробили вигляд, що не знають взагалі про їхнє існування ти присутність на виставці”, – йдеться у повідомленні.

До речі, виставка була погоджена з керівництвом заповідника та Мінкультом.

Окрім того, перекладання провини на керівництво заповідника, пише видання, владика Павло звертається з листами до послів інших держав.

У них він просить захистити його та Церкву від тиску держави за те, що викладав на виставці фотографії з Путіним.

“Прошу Вас, вельмишановний пане Посол, проінформувати керівництво Вашої держави про ці безпрецендентні факти порушення Конституції та Законів України, які гарантують свободу совісті і передбачають відокремлення Церкви від держави”, – пише владика Павло.

Очевидно, що саме до посла Угорщини митрополит Павло звернувся не дарма.

Нагадаємо, зараз Україна та Угорщина знаходяться у стані дипломатичної війни. Після прийнятого в нашій державі Закону про освіту, що значно розширює застосування української мови під час шкільної освіти, Будапешт назвав цей закон порушенням прав нацменшин на вивчення рідної мови й закликав Київ змінити його.

Пізніше в уряді Угорщини заявили, що блокуватимуть усі євроатлантичні прагнення нашої держави.

Comments are closed.