НОВИНИ В Одесі віруючих УПЦ МП не пустили на територію військової академії (фото)

Вчора в Одесі група людей, яка називає себе віруючими і прихожанами храму Кирила і Мефодія УПЦ МП, не пустили на режимну територію Одеської військової академії, де розташовувався цей храм. Про це повідомляє місцевий сайт 048.ua. 

У керівництві військової академії повідомили, що обмеження доступу на режимний об’єкт викликані заходами, які проходять на території академії. Представник академії, який вийшов до присутніх вибачився за незручності і заявив, що люди можуть приходити в інші дні.

У свою чергу, люди, які прийшли під стіни разом зі священиками, заявили, що за їхньою інформацією, храм готові зайняти військові капелани, які представляють інші деномінації православного спрямування – Українську Православну Церкву Київського Патріархату та УАПЦ.

При цьому, в соцмережах, як пише місцевий сайт, люди, які називають себе парафіянами даного храму, влаштували явні провокації антиукраїнського характеру. На місці всі вони виявилися “озброєними” портативними засобами відеозапису. Релігійні обряди вони відправили на вулиці. При цьому, доступ настоятелю храму не обмежували.

Відзначимо, що напередодні ряд патріотичних організацій звернулися до керівництва держави з вимогами обмежити представникамУПЦ МП, яка знаходиться під юрисдикцією РПЦ, доступ до військових об’єктів.

Крім військової академії, релігійну споруду з центром у державі-агресорі, виявили на території госпіталю Міністерства оборони України в Одесі.

На думку патріотів, клірики і парафіяни можуть займатися збором розвідданих з територій військових об’єктів в Одесі.

Comments are closed.