НОВИНИ Митрополит УПЦ МП на Вінничині заборонив духовенству і мирянам спілкуватися з Константинопольськими екзархами

Митрополит Іонафан (Єлецьких), керівник Тульчинської та Брацлавської єпархії УПЦ МП, яка займає частину Вінницької області, заборонив духовенству і мирянам своєї єпархії спілкуватися з недавно призначеними до Києва екзархами Константинопольського патріарха.

Про це повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на персональний сайт митрополита Іонафана.

“У зв’язку з тим, що перебування і діяльність двох екзархів, призначених Константинопольським Патріархом Варфоломієм в Україну з метою організації т.зв. “Незалежної Української Церкви” не були узгоджені ні з предстоятелем Російської Православної Церкви Патріархом Кирилом, ні з предстоятелем Української Православної Церкви Онуфрієм, щоб уникнути спокус пересудів, небезпек виникнення заворушень чи конфліктів, будь-яке спілкування з прибулими екзархами всьому єпархіальному духовенству і благочестивим мирянам не благословляє”, – йдеться у циркулярному розпорядженні Іонафана, митрополита Тульчинського і Брацлавського.

Зазначимо, що Іонафан (Єлецьких) відомий як популяризатор “русского мира” в Україні, який отримав від вірян своєї єпархії обіцянку “стояти на смерть” за адміністративне підпорядкування Москві.

Comments are closed.