НОВИНИ Вірян УПЦ МП таки привезли “пікетувати” будівлю з екзархами

Віряни УПЦ МП таки приїхали до Києва для пікету під будинком, де проживають екзархи Констинтинопольського Патріархату. Про це повідомляє наближений до Московського Патріархату телеканал “Перший Козацький”.

Привезені парафіяни УПЦ МП тримали у руках плакати: “УПЦ — наша свята мати, не дамо її вбити!”, “Не розколюйте нашу церкву!”, “УПЦ – ЦЕ МИ”, “Наш Митрополит — Онуфрій”. 

У повідомленні зазначається, що на молитовне стояння віряни УПЦ МП приїхали із Західної України.

“Як повідомив один з вірян змісця подій, це суто мирна молитовна акція, що має нагадати іноземним посланцям про позицію православних людей в Україні і відповідальність, що беруть на себе легати зі Стамбулу”, – зазначило видання, наближене до УПЦ МП.

Нагадаємо, як повідомляла “Релігійна правда” з посиланням на власні джерела, в п’ятницю керуючий справами УПЦ МП митрополит Антоній (Паканич) провів нараду з представниками єпархій і дав доручення організувати пікет під будівлею, де проживають екзархи Константинопольського Патріархату.

Зокрема, як зазначало джерело, на зустрічі митрополит Антоній повідомив, що “з 1 жовтня, кожного дня, одна з єпархій має привезти до Києва мінімум 50 людей для пікетування приміщення, де проживають екзархи”.

В нараді, за словами джерела “РП”, брали участь наступні представники УПЦ МП: о. Сергій Грицаюк (Житомирська єпархія), о. Георгій (Тернопільська єпархія), о. Віктор Земляний (Рівненська єпархія), о. Олег Точинський (Волинська єпархія), о. Василь (Івано-Франківська єпархія) та о. Олексій (Сумська єпархія).

Comments are closed.