“Все буде добре”. Екзархи у Константинополі звітують про ситуацію в Україні

“Все буде добре”. Екзархи у Константинополі звітують про ситуацію в Україні

На другий день Синоду Вселенського Патріархату у Стамбулі, який триває 9-12 жовтня, прибули Константинопольські екзархи – архиєпископ Памфільський і Західної єпархії Української Православної Церкви в США Даниїл та єпископ Едмонту і Західної єпархії Українського Православної Церкви в Канаді Ілларіон.

Про це повідомляє РІСУ з посиланням на Укрінформ.

“Буде все добре. З Божою поміччю. Думаю, так”, – лаконічно відповів екзарх Даниїл на запитання про перспективи сьогоднішнього дня засідання Синоду, на якому очікується заслуховування звітів екзархів за результатами візиту в Україну.

Екзарх Даниїл розповів журналістам про своє враження від поїздки в Україну.

“Я був радий побачитися з представниками церковної та світської влади України. Враження від поїздки добрі”, – вказав він.

На уточнююче запитання, чи готовий народ до церковного об’єднання, екзарх наголосив, що “Україна готова розглядати питання церковного об’єднання протягом вже 27 років, якщо не довше – століття”.

Проігнорувавши провокативне запитання російських телеканалів про можливе загострення ситуації в Україні після отримання Томосу, він благословив всіх журналістів та побажав всім гарного дня.

Зазначимо, питання Томосу мають обговорити після звіту екзархів.