У Греції знесли величезний хрест, щоб не ображати почуття вірян

У Греції знесли величезний хрест, щоб не ображати почуття вірян

Невідомі “викорчували” православний хрест, який був встановлений місяцем раніше в Апеллі (Греція).

Як повідомляють “Руські Афіни“, хрест був встановлений приблизно на початку вересня поточного року, а через кілька днів один із представників НУО, що діють на Лесбосі, послав у мерію лист, в якому стверджувалося, що “хрест був встановлений невідомими, з метою нехтування інших релігій”, передає УНІАН.

Зокрема, в заяві “Співіснування” (Συνύπαρξη) говорилося:

“На узбережжі в Апеллі було встановлено великий хрест, з метою не допустити, щоб інші люди (очевидно, біженці та мігранти) прибували на острів. Цей акт є незаконним, а також споруда виглядає непривабливо (нагадує могилу). Але особливо образливим для християнського символу, символу любові та жертовності, є нетерпимість до інших. Настійно вимагаємо вжити дії щодо усунення свавілля. Очевидною недоречність присутності релігійного символу у місці купання та його перетворення в інструмент войовничих хрестоносців”.

Вищезазначена заява викликала бурхливу реакцію з боку місцевих жителів, які, природно, відчули, що їх релігійним переконанням завдано шкоди. Тим не менш, символ православ’я, хрест був прибраний із місця, де його встановили.