ДУМКИ “Бойова церква”. Військовий оглядач розповів, чи звільнять очільника РПЦ Кирила після “українського провалу”

Очільника РПЦ Кирила можуть звільнити за провал на українському напрямку, але навряд чи зроблять це, тому що таким чином визнають провал.

Таку думку в інтерв’ю UAportal висловив військовий оглядач і блогер Олексій Арестович.

“Можуть, звичайно, звільнити. Але звільнити означає визнати провал. Тому вони до останнього будуть робити вигляд, що вони – бойова церква, що вони – єдино правильна церква, а всі решта – розкольники”, – сказав Арестович.

Він наголосив, що Росія вже давно програла у церковній боротьбі.

“Але, як я сказав, звільнити – це визнати. Це та номенклатура, яку намагаються не чіпати, тому що це свої, зовсім свої, найближче оточення. Якщо вони почнуть чинити розправу над найближчою номенклатурою, то це буде сигналом решті оточенню Путіна: “Наступним будеш ти”. І тут вже привид перевороту або того, що тебе задушать шарфом (Арестович має на увазі так звані “шарфик і табакерку” – вбивство російського імператора Павла I в 1801 році за допомогою цих предметів, – ред.) вже стає більш реальним”, – зауважив експерт.

Арестович також додав, що Кирила як члена найближчого оточення можуть посварити, “відібрати пару мільйонів, але зовсім вже позбавляти посади не стануть”.

Comments are closed.