В “Борисполі” затримали священика з Афону з російським паспортом

В “Борисполі” затримали священика з Афону з російським паспортом

Сьогодні вранці в міжнародному аеропорту «Бориспіль» прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» виявили громадянина Ірану, який прямував транзитом до Туреччини використовуючи частково підроблений документ громадянина Італії. Як з’ясували правоохоронці згодом, чоловік планував потрапити не до  Туреччини, а до Німеччини, за допомогою ще одного посадкового талону, інформує Державна прикордонна служба. 

Другий випадок  використання підробленого документа був зафіксований годиною пізніше, під час оформлення пасажирів рейсу «Київ-Стамбул». На контроль правоохоронцям один із подорожуючих надав паспортний документ громадянина Болгарії, який містив ознаки часткової підробки.

Пізніше було встановлено, що особа є громадянином України та має ще паспорт громадянина Російської Федерації. За професією він є священнослужителем, раніше проживав та проводив церковне богослужіння на горі Афон.

Підроблений паспорт йому був потрібний для безперешкодного проживання в країнах ЄС.

Громадянина Ірану повернуто зворотним рейсом, а на священнослужителя складено адміністративно-процесуальні документи та поінформовано представників Національної поліції.