НОВИНИ Біля Почаївської лаври встановили хрест на честь царської сім’ї Романових

Хрест, присвячений російській царській сім’ї Романових встановили на горі “Камінщик” навпроти Свято-Успенської Почаївської лаври.

Священнослужителі УПЦ МП освятили хрест минулого четверга, 8 листопада, повідомляє РІСУ з посиланням на видання За Збручем.

“Цей хрест встановлений трудами вірних чад УПЦ (Московськог оПатріархату, – ред.) на честь 100-ліття мученицької кончини св. царствених мучеників та всіх святих в часи гонінь від безбожної влади за віру Христову убієнних. 1918-2018 рік”, – йдеться у пояснювальній табличці до хреста.

Нагадаємо, торік офіційний сайт Почаївської Лаври закликав молитись до російської царської сім’ї за долю Росії, а паломники, які у День Незалежності України йшли до монастиря УПЦ МП пішим хресним ходом з Кам’янця-Подільського, несли з собою величезну “ікону” російського царя Миколи ІІ.

Раніше видання також повідомляло, що в оздобленні одного з храмів Почаївської Лаври російська царська сім’я зображена з німбами святих, а один з монахів Лаври заявляв, що відновлення російської православної монархії є одним із найактуальніших питань у наш час.

Comments are closed.