Священик УПЦ МП ледь не розчавив на тротуарі активістів проекту “Зупини лося” (відео)

Священик УПЦ МП ледь не розчавив на тротуарі активістів проекту “Зупини лося” (відео)

Настоятель храму святої рівноапостольної Ніни Української Православної Церкви Московського Патріархату в селі Велика Олександрівка Богдан Кунтий ледь не збив активістів проекту “Зупини лося” на тротуарі у Києві. Про це повідомляє Обозреватель.

Подія трапилася на Позняках на проспекті Бажана. Вони знімали програму на київських Позняках, де ловили правопорушників і розвертали їх машини у зворотному напрямку на дорогу.

Здебільшого, хоч і зі сперечаннями, порушники дорожнього руху все ж поверталися. Особливо дієво спрацьовувала наклейка з написом “Лось”, яку показували активісти.

Однак на священика люди з камерами, які намагалися зупинити машину, не подіяли. Він мчав на великій швидкості і ледь не збив людину. Проїхавши кілька метрів, він все ж зупинився і вийшов з машини явно з наміром “розібратися”.

Активіст втратив самовладання і почав лаятися на представника УПЦ МП, а той у відповідь почав небезпечно наближатися. Один із пішоходів з балончиком попередив, що зараз бризне, на що була відповідь: “Бризни собі в ср*ку”. В результаті священик сказав, що викличе поліцію, а сам сів у машину і зник. Подія минула без травм.