Головний католик Німеччини підтримав Україну, в якій Росія веде тривалу війну

Головний католик Німеччини підтримав Україну, в якій Росія веде тривалу війну

Голова Конференції Римо-Католицьких єпископів Німеччини, кардинал Райнгард Маркс висловив підтримку українцям під час війни з Росією.

Про це йдеться у листі кардинала до глави УГКЦ, верховного архієпископа Святослава, повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на сайт УГКЦ.

“Зважаючи на тривалу війну, яку веде Росія в Україні, хочу запевнити Українську Греко-Католицьку Церкву та всіх людей у вашій державі у нашій солідарості. З тривогою спостерігаємо перешкоди у судноплавстві в Азовському морі, яке для України має важливе значення. Ми мусимо й надалі вимагати від всіх учасників реалізації Мінських домовленостей”, – передає слова кардинала Маркса сайт УГКЦ.

Ще однією темою листа стало питання численної еміграції українців до країн Західної Європи “у зв’язку з воєнним конфліктом”.

“Хочу наголосити, що ми з розспростертими обіймами приймаємо у Німеччині наших греко-католицьких братів у сестер у вірі. Дуже добре, що вони мають нагоду в громадах греко-католицького екзархату не тільки дотримуватись свого обряду, але й плекати власну культуру і традиції”, – наголосив кардинал.