НОВИНИ, ТОП Митрополит Симеон попросив вибачення за те, що 20 років зомбував людей в УПЦ МП

Митрополит Вінницький і Барський Симеон, який залишив УПЦ МП та перейшов в Православну Церкву України, заявив про те, що Московський Патріархат поливає його брудом. Про це він сказав у інтервю Thebabel.

“Щодо інших: я отримав дуже хороші привітання від інших владик. Наприклад: “Іудо, тебе чекає гілляка”, – сказав він.

За його словами, настільки багато зла, жовчі і ненависті він не бачив ніколи з боку архієреїв, священиків і віруючих Московського Патріархату. Він сказав, що в Московському Патріархаті “любов’ю не пахне, а де немає любові – там немає Бога”.

Крім того, він заявив, що в УПЦ МП його поливають брудом. А ті, хто належав до Київського Патріархату або до Української Автокефальної Православної церкви, підтримали його та сказали, що моляться за нього

“Навіть Епіфаній мені подзвонив і сказав: “Сьогодні ми всі служили і молилися за вас. Як ви там?” Це для мене значний момент в житті. Я відкрив очі і побачив, хто був біля мене, яке значення я мав для них всі ці роки”, – сказав він.

На першій службі після собору митрополит заявив, що йде з УПЦ МП. За його словами, майже усі віруючі та священники, які були на службі, підтримали його та почали аплодувати.

“Я у наших людей уже просив вибачення за те, що двадцять років займався зомбуванням: говорив про УПЦ КП, що її парафіяни – “розкольники”, “не хрещені, що не вінчані”. Людям важко. Ми ж їм говорили одне. А тепер їм треба сприйняти все зовсім по-іншому. Тим більше московська церква продовжує лякати своїх прихожан: “Тільки ви спасетесь, а вони підуть в пекло”, “Російське православ’я – саме рятівне”, “Порятунок тільки у нас”. Це сектантський підхід”, – сказав він.

Comments are closed.