НОВИНИ У Вінницькій єпархії УПЦ МП прокоментували чутки про збір внесків на авто для нового керівника

У Вінницькій єпархії Московського Патріархату спростували інформацію про те, ніби з настоятелів храмів вимагають спеціальних внесків на покупку машини для архієпископа Варсонофія, який був призначений замість митрополита Симеона, який приєднався до Православної Церкви в Україні.

“На окремих парафіях Вінницької єпархії прихильниками ПЦУ поширюється неправдива інформація, що нібито в зв’язку з прибуттям на Вінницьку кафедру архієпископа Варсонофія з настоятелів приходів вимагають великих грошових внесків на придбання автомобіля”, – цитує прес-службу єпархії російський Інтерфакс.

В єпархі заявили, що ця інформація не відповідає дійсності і навіть більше – мовляв, з ініціативи архієпископа Варсонофія у Вінницькій єпархії був скасований місячний єпархіальний внесок за грудень.

“Згідно з ухваленим рішенням, в подальшому питання виплати парафіями щомісячних єпархіальних внесків буде обговорюватися на загальноєпархіальних зборах і засіданнях єпархіальної ради. Сума внеску для кожної парафії буде затверджена владикою Варсонофієм тільки після обговорення з духовенством”, – додали в єпархії.

Comments are closed.