НОВИНИ В Андріївській церкві відслужили перший молебень чотирма мовами

Починаючи від 7 січня службу в Андріївській церкві правитимуть українською, грецькою, старослов’янською та англійською мовами, повідомили у ТСН.

Перший молебень, який проводився різними мовами, на Різдво очолив екзарх Вселенського Патріархату в Україні єпископ Іларіон.

У своїх молитвах, зокрема, згадували ім’я святійшого Патріарха Варфоломія, який тепер матиме в Андріївській Церкві свою резиденцію.

Нагадаємо, столичний храм передали в безоплатне постійне користування Вселенському Патріархату для здійснення богослужінь та релігійних обрядів. Сама пам’ятка архітектури національного значення залишається у власності держави і нині на реставрації.

Хто стане постійним настоятелем Патріаршої ставропігії вирішуватимуть на синоді в Стамбулі з 9 до 11 січня цього року. Для парафіян храму перепон для молебню не буде.

“Буде підноситися ім’я святійшого Патріарха Варфоломія, будуть служби з елементами грецької традиції, але не буде тут перепон, щоб українці молилися і чекаємо на них”, – запевнили у церкві.

Comments are closed.