НОВИНИ В Одесі, Сумах і Львові пройшли акції проти РПЦ в Україні, капелани ПЦУ закликають не...

У ПЦУ закликають не піддаватися на провокації на релігійному ґрунті, які можуть відбуватися для створення медійної картинки для кремлівських ЗМІ.

“Організатори провокацій закликають застосувати силу до вірян та кліриків РПЦ в Україні. Провокації мають відбуватися на камери для створення медійної картинки “гонінь” та “релігійної війни” в Україні, про які постійно говорять у кремлівських ЗМІ”, – йдеться у повідомленні капеланів ПЦУ у Facebook.

Водночас кореспонденти Радіо Свобода з різних міст України поінформували про акції, які, на щастя, пройшли доволі мирно, передає Християнський портал КІРІОС.

Так, 6 січня у Сумах відбулася акція біля Спасо-Преображенського Кафедрального собору РПЦ в Україні, в якій взяло участь близько двох десятків активістів. Учасники тримали прапори України та плакат з написом “Переходь в Православну Церкву України!” та хештегом “Геть загарбників у рясах”. В цей час у соборі відбувалось служіння.

Аналогічні акції пройшли у Львові біля будівлі Кафедрального Свято-Георгіївського собору та в Одесі біля церкви при Свято-Іллінському чоловічому монастирі.

Comments are closed.