НОВИНИ ПЦУ поповнилася ще трьома парафіями з Вінниччини і Волині

У Вінницькій області ще дві релігійні громади оголосили про перехід з РПЦ в Україні (колишня УПЦ МП) до Православної Церкви України.

“Перші дві церковних громади у Шаргородському районі приєдналися до Православної Церкви України. Разом зі своїм настоятелем ієреєм Михаїлом Івченком таке рішення ухвалили парафіяни храму святого великомученика Димитрія Солунського с. Будне, та Свято-Миколаївського храму с. Зведенівка (Попелівка)”, – йдеться у повідомленні прес-служби Вінницької єпархії ПЦУ.

Таким чином, загальна кількість парафій на Вінниччині, які перейшли до ПЦУ, вже сягнула 21.

Також приєднатися до ПЦУ вирішили парафіяни і настоятель Свято-Різдво-Богородичного храму села Мерва Горохівського району Волинської області.

“Думка про перехід у нас з’явилася давно, але ми чекали Томосу від Вселенського Патріарха. Коли 5 січня Томос було підписано, а 6 січня вручено Мирополиту Епіфанію, ми після Різдвяної Служби зібралися на збори і одноголосно громада проголосувала за перехід до Православної Церкви України”, – цитує настоятеля Павла Кліцука ВолиньРоst з посиланням на Район.Горохів.

“У нас є протокол зборів, усе задокументовано. Я уже написав відповідний лист митрополиту Волинському і Луцькому Михаїлу”, – додав настоятель.

Comments are closed.