НОВИНИ Суд став на сторону РПЦ в Україні у спорі з митрополитом Симеоном

5 лютого апеляційний суд задовольнив апеляційні скарги представників Київської митрополії РПЦ в Україні (колишньої УПЦ МП) – відповідача у цивільній справі за позовом митрополита Вінницького і Барського  Симеона (у миру – Володимира Шостацького) про поновлення на роботі.

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Вiнниця.info

“Скасовано ухвалу Вінницького міського суду від 28 грудня 2018 року про забезпечення цього позову. Також суд відмовив позивачу у задоволенні забезпечення позову”, – зазначили в повідомлені.

Йдеться про позов, яким блокувалось внесення зміни в Єдиний державний реєстр щодо реєстрації призначеного Онуфрієм керівника Вінницької єпархії РПЦ в Україні – Варсонофія.

Мотивацію рішення в суді повідомлять за декілька днів, коли буде виготовлено повний текст постанови.

Нагадаємо, як повідомляв Християнський портал КІРІОС, священики проросійської церкви під Вінницьким міським судом провели акцію протесту з “молитовним стоянням”, в день коли мали розглядати судовий позов Симеона до Київської митрополії. Варсонофій повідомляв, що не може офіційно зареєструватися на посаді, оскільки суд прийняв справу до розгляду.

Митрополит Вінницький і Барський Симеон раніше пояснив, що він був змушений звернутись до суду через указ, підписаний Онуфрієм.

Comments are closed.