НОВИНИ Чоловік, чиє тіло виявили біля церкви, працював в Адміністрації президента

У Києві біля церкви знайшли тіло чоловіка, який виявився головним консультантом Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента України. Його ім’я – Олександр Бухтатий.

Цю інформацію УНІАН підтвердили речник Національної поліції України Ярослав Тракало і директор Департаменту комунікації МВС України Артем Шевченко.

“Можу підтвердити, що дійсно знайшли тіло. Цей громадянин працював співробітником Адміністрації президента”, – заявив Тракало.

Своєю чергою Артем Шевченко конкретизував, що йдеться саме про головного консультанта Головного департаменту інформаційної політики АПУ Олександра Бухтатого.

Також речник Нацполіції заявив, що, “за попереднім оглядом, слідів насильницької смерті на тілі не виявлено”.

“Буде проведений розтин, після чого можна буде сказати щось конкретніше. Остаточні висновки, як і правову кваліфікацію і за якою статтею буде відкрито кримінальне провадження, можна буде зробити після проведення судово-медичної експертизи”, – резюмував Тракало.

Олександр Бухтатий

Зазначимо, що раніше ЗМІ повідомляли, що у загиблого чоловіка була проломлена голова, а руки були забруднені кров’ю.

Як зазначає Credo Press, тіло знайшли на території Свято-Іоаннівського чоловічого монастиря РПЦЗ (В-В), просто біля входу до соборного храму.

Настоятелем Свято-Іоаннівського монастиря є найбільш впливовий єпископ РПЦЗ (В-В) Алексій (Пергаменцев). У монастирі також служить його вікарій – єпископ Тихон (загалом до складу РПЦЗ (В-В) входить 5 єпископів). Єпископ Алексій “опікується” деякими представниками кримінального світу, має доступ до місць позбавлення волі. На території монастиря, де вже багато років триває велике будівництво, проживає і працює декілька осіб з тюремним минулим.

РПЦЗ (В-В) є одним з “осколків” історичної Російської Православної Церкви Закордоном (РПЦЗ), що не визнали підпорядкування її керівництва Московській Патріархії. Після смерті першоєрарха РПЦЗ (В) Митрополита Віталія (Устинова) 2006 року її очолює архієпископ Володимир (Целищев), який постійно проживає у США. На території України РПЦЗ (В-В) має 5 громад, парафії цієї Церкви також діють в Росії, США і Канаді.

Comments are closed.