СВІТ Священик РПЦ готує мітинг проти влади і прагне відродити СРСР, “приєднавши” Донбас

Влада Москви дозволила проведення мітингу на підтримку відставки уряду і зміни політичного курсу країни.

До оргкомітету мітингу, як повідомляє Credo Press з посиланням на “Коммерсант”, увійшли координатор “Лівого фронту” Сергій Удальцов, екс-міністр оборони самопроголошеної “ДНР” Ігор Стрєлков (Гіркин) та екс-голова ОВЦО МП протоієрей Всеволод Чаплін.

За словами організаторів, мета мітингу – змусити владу “піти самій”, уникнувши повторення 1917 року, і “показати існування альтернативи опозиціонеру Олексію Навальному”.

Мітинг відбудеться 17 березня, його учасники також вимагатимуть націоналізації підприємств, повернення “дореформеного” пенсійного віку і введення прогресивної шкали прибуткового податку.

Крім вимог зміни курсу країни організатори сказали про своє “моральне і юридичне право вимагати відновлення СРСР”, почати яке можна з “приєднання Донбасу”. За словами організаторів, акція пройде не тільки в Москві, але і в 70 регіонах РФ, в тому числі у вигляді одиночних пікетів.

Члени оргкомітету назвали себе “парадоксальним альянсом”, який “намагається врятувати країну від падіння в прірву, до якої вона наближається”.

Зокрема, Ігор Стрєлков назвав політичний курс РФ “геноцидом російського народу” і закликав “об’єднуватися і діяти”.

Своєю чергою Всеволод Чаплін назвав керівництво країни “духовними щурами” і заявив, що “у еліти залишився тільки страх і план, як швидко змитися з країни”. “У них вже дороги назад немає, і краще їм самим побачити настрої людей і добровільно піти, ніж домогтися повторення ситуації 1917 року”, – наголосив Чаплін.

Comments are closed.