СВІТ Папі Римському піднесли “Вогонь миру”, запалений на згарищах ядерного вибуху в Хіросімі

20 березня у Ватикані відбулася загальна аудієнція, у якій взяли участь представники  всесвітнього міжрелігійного паломництва під назвою “Караван Землі”.

Ініціатива “Караван Землі” була заснована 2015 року для того, аби сприяти поширенню миру та відмови від ядерної зброї, повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.

П’ятеро 13-річних дівчат, які представляють різні релігії, піднесли Папі Римському “Вогонь миру”, запалений на згарищах ядерного вибуху в Хіросімі 6 серпня 1945 року. Цей вогонь постійно підтримують як символ примирення.

Дівчат супроводжували Суцуку Турлов, яка 13-річному віці пережила бомбардування Хіросіми, та засновник руху, буддистський священик з Японії Рюкю Ендо.

Починаючи від 2015 року, сімдесятої річниці завершення Другої світової війни, “Караван Землі” відвідав колишній нацистський концтабір Аушвіц, Сребреніцу, індіанців Канади, Ізраїль та Палестину. Щороку діяльність всесвітнього міжрелігійного паломництва “Караван миру” спонукає тисячі людей у докладати зусиль у будуванні кращого майбутнього для всіх.

Comments are closed.