НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Священик УГКЦ зняв пародію на хіт KAZKA “Плакала” про аварійні дороги

Жителі Старосамбірщини (Львівська область) вирішили привернути увагу до аварійного стану дороги місцевого значення Мшанець – Стрілки, записавши кавер на популярний український хіт “Плакала” гурту KAZKA.

Про це повідомляє РІСУ з посиланням на радіо Максимум.

Аварійною дорогою користуються мешканці 11 сіл, тож священик УГКЦ отець Роман, який служить у трьох селах (Мшанець, Галівка, Плоске), ініціював знімання кліпу для привернення уваги до проблеми.

“Це крик про порятунок цих сіл, бо, на жаль, через відсутність комунікації, відсутність дороги, ті села вимирають”, – наголосив автор ідеї.

Казка на дорозі..!Допоможіть – підпишіть петиції про капітальний ремонт дороги Мшанець-Стрілки!!!https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/2156https://e-dem.in.ua/lviv-or/Petition/View/123Кліп знятий на дорозі Мшанець-Стрілки С141704 (Старосамбірський р-н, Львівська обл.)Цією дорогою користуються 11 сіл. З року в рік ситуація стабільно жахлива. Діяльність автодору тут обмежується тим, що коли-не-коли засипають більші ями шутром з річки. Про кювети і те, що туди може стікати вода з дороги, вони не чули.Для того, щоб підписати петиції, потрібно зареєструватися на сайті петиції через свою електронну пошту і проголосувати.Як це зробити – дивіться тут: https://www.youtube.com/watch?v=-7lb5RctsVk.Ми зареєстрували 2 петиції: на Кабмін і Львівську облраду.Щоб петицію розглянув Кабінет Міністрів, потрібно 25 тис. підписів.Щоб розглянула Львівська облрада, потрібно 1 тис. підписів.Volodymyr GroysmanOleg SynyutkaАндрій ЛопушанськийСтаросамбірська районна державна адміністраціяЛьвівська обласна державна адміністраціяПосилання на кліп у ютубі:https://youtu.be/0yXm2idhOZ8

Опубліковано Roman Hrom Вівторок, 19 березня 2019 р.

Текст для каверу на “Плакала” написала дружина священика Наталія, а головну роль зіграв актор, студент ЛНУ ім. Івана Франка Назар Титар зі Старого Самбора.

У відео хлопець разом із дітьми показують ями та вибоїни на дорозі.

Протяжність дороги Мшанець – Стрілки становить 18 км, з яких 15 перебувають в аварійному стані. Мешканці неодноразово звертались до чиновників з проханням її відремонтувати, однак на їхні скарги ніхто не реагує.

19 березня мешканці зареєстрували петицію на сайті уряду з вимогою проведення капітального ремонту дороги. Таку ж петицію реєструють до Львівської облради.

Comments are closed.