СВІТ Унікальна можливість: у Римі знімуть дерев’яне укриття Святих Сходів, якими Ісус йшов до суду

Вперше за 300 років віряни у Римі зможуть побачити Святі Сходи без їхньої дерев’яної оболонки, повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.

Ця унікальна реліквія була принесена до Риму Святою Оленою. Вони походять з Преторія, в якому Понтій Пілат обіймав посаду в Єрусалимі. Саме цими 28 східцями Ісуса довели до суду.

У Римі вони розташовані у святині, побудованій спеціально для цієї мети, навпроти базиліки Св. Івана Латеранського. Зазвичай паломники підіймаються ними на колінах, згадуючи суд Ісуса, а також Його падіння на 11-й стації.

1723 року мармурові сходи були вкриті дерев’яним покриттям, щоб захистити їх від протирання незліченних паломників. Зараз під керівництвом Ватиканських музеїв відбувається оновлення Святих сходів.

Протягом 40 днів від 11 квітня віряни матимуть можливість пройти Святими сходами без укриття до встановлення нової захисної структури.

“Це унікальна можливість доторкнутися до тих самих сходів, що й Ісус, а також до свідчень віри всіх тих людей, які були тут перед нами”, – сказав ректор святилища о. Франческо Гуерра.

Comments are closed.