НОВИНИ Порошенко попросив ВРЦіРО закликати до проведення виборів без насильства

Президент Петро Порошенко звернувся до Всеукраїнської Ради Церков із проханням закликати до проведення виборів без насильства і нагадав про наявну загрозу масштабного вторгнення з боку Росії.

Про це він сказав на зустрічі з членами Ради і релігійних організацій, повідомляє Обозреватель з посиланням на прес-служба президента.

“Я був би вам дуже вдячний, якби Всеукраїнська Рада Церков закликала провести вибори без насильства. Провести вибори у мирі і спокої. Ваш заклик до суспільної злагоди обов’язково буде почуто. Цей заклик міг би бути доповнений молитвами за перемогу, мир і єдність в Україні”, — заявив Порошенко.

За словами глави держави, вибори — це випробування для будь-якої держави, а особливо для суспільства, яке перебуває у стані війни і на кордоні якого перебувають російські дивізії, готові до вторгнення.

Президент переконаний, що сьогодні, коли Україні конче потрібні єдність та мир, у цей складний час голос церкви є надзвичайно важливим. “Важливим у питаннях суспільного миру, адже ви маєте великий авторитет у суспільстві”, -зауважив він.

В свою чергу Верховний архієпископ Української греко-католицької церкви Святослав наголосив: “Ми разом з українськими волонтерами, добровольцями, ми разом сказали – ні насильству під час виборів”.

Comments are closed.