НОВИНИ Святе місце пустим не буває. Клірик РПЦ в Україні захопив храм РПЦЗ (А) на Хмельниччині

Домовий храм громади Російської Православної Церкви Закордоном (РПЦЗ Агафангела) в честь Архістратига Михаїла в селі Розсохи Хмельницької області України спробував захопити клірик РПЦ в Україні (колишня УПЦ МП)

Як інформує Credo Press з посиланням на портал “Інтернет-Собор“, найстаріший клірик РПЦЗ (А) ігумен Панкратій, який служив у храмі, помер  30 жовтня 2018 року і був похований поруч з храмом.

Представник Московського Патріархату скористався можливістю і просто явився у храм, сповістивши парафіян, що він починає служити в храмі й оголошує усі священнодійства, які здійснював ігумен Панкратій, “недійсними”.

Клірик висловив намір “перехрестити, перевінчати і перевідспівувати” усіх, над ким були здійснені відповідні священнодійства у РПЦЗ (А).

“Безсумнівно, найгіршим з пережитків радянської влади, який ще залишається в Україні, є Московська Патріархія. Ця лже-церква, як називав її святий митрополит Філарет, ні в чому не покаялася, і ні в чому каятися не збирається”, – йдеться у повідомленні порталу.

Comments are closed.