НОВИНИ Священик на Луганщині міг вчинити самогубство через погрози від ФСБ за бажання перейти до ПЦУ...

Священикові з Луганщини, який наклав на себе руки на початку березня, могли погрожувати через рішення покинути РПЦ в Україні (колишню УПЦ МП).

Про це виданню “Інформаційний опір” на умовах анонімності розповів один зі священиків, який тісно спілкувався із загиблим, передає РІСУ.

Єрей Євгеній Хрущ, громадянин РФ, був настоятелем храму Преподобного Серафима Саровського Луганській єпархії РПЦ в Україні в селі Зориківка. У кінці лютого 2019 року до нього приїхав загадковий “паломник” із російського Воронежа.

Основною темою їхньої розмови, за словами джерела, стали наміри Хруща перейти до Православної Церкви України. “Паломник” намагався відрадити священика, на що той відповів категоричною відмовою.

Відтоді й фактично до моменту самогубства, як розповів анонім, до ієрея надходили телефонні дзвінки з різних номерів із погрозами його життю та життю його дітей.

“Тоді він власної тіні боявся”, – зізнався друг священика Євгенія Хруща.

Крім того, чоловік згадав, що в останні дні життя священик обмовився, що до нього приїжджала особа, наближена до працівників воронезького управління ФСБ, і “рекомендувала” відмовитися від переходу в ПЦУ.

Невідомий заявляв, що в іншому випадку проти священнослужителя буде порушено кримінальну справу за державну зраду, а там – екстрадиція і реальний термін, який “можна і не досидіти”.

При цьому в офіційній версії, якої дотримується Луганська єпархія РПЦ в Україні, заявляється, що о. Євген Хрущ мав сімейні незгоди та низку фінансових проблем.

Comments are closed.