НОВИНИ Клірики ПЦУ підтримують створення муніципального правоохоронного органу

Клірики Православної церкви України підтримують створення спеціального муніципального правоохоронного органу.

Про це йшлося у розмові митрополита Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександра (Драбинка) з  головою правління громадської організації “Поліцейський центр “Закон і Порядок” Володимиром Бардецьким.

Як повідомляє “Релігія в Україні”з посиланням на сайт парафії собору, зустріч відбулася 1 квітня в приміщенні Музею пам’яті Блаженнішого митрополита Володимира, розташованого у Києві при Спасо-Преображенському соборі ПЦУ (колишня громада УПЦ МП).

У зустрічі також взяв участь клірик Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України протоієрей Ігор Савченко.

Основною темою розмови стало питання організації забезпечення громадської безпеки. Обговорення також торкнулось визначення особистої ролі людини у протидії всілякому незаконному посяганню на мирне життя людей, а також пастирської опіки над правоохоронцями.

Зустріч ознаменувала собою початок співробітництва між Переяславсько-Вишневською єпархією ПЦУ та вказаною громадською організацією задля допомоги в організації конкретних муніципальних органів, які матимуть правові функції й зможуть допомагати правоохоронним органам забезпечувати мирне життя населення.

Зокрема, йдеться про створення закону про спеціальний муніципальний адміністративний правоохоронний орган, де будуть чітко прописані форми і методи роботи його підрозділів, права і обов’язки співробітників та їхній соціальний захист.

Comments are closed.