НОВИНИ Митрополит Епіфаній розповів, як розвиватиметься ПЦУ після виборів

Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної Церкви України Епіфаній висловив переконання, що ПЦУ продовжуватиме утверджуватись та розвиватись за наступного глави Української держави.

Про це митрополит Епіфаній повідомив журналістам у Львові, передає кореспондент УНІАН.

“Церква відіграє важливу роль в державотворенні. Якщо ми будемо мати свою потужну єдину помісну Православну Церкву – то це буде тією духовною основою, потужним фундаментом, на якому ми будемо будувати свою незалежну Українську державу. Не буде держави – не буде незалежної Української Церкви, це взаємопов’язані між собою речі”, – заявив він.

Також митрополит сказав, що “ми молимося та віримо, що Господь все зробить так, що ці вибори пройдуть мирно, спокійно та в демократичний спосіб ми оберемо главу Української держави і збережемо той курс, яким ми рухаємося не тільки останніх 5 років, але майже три десятиліття – це курс в напрямку Європи, вступу України в НАТО”.

На переконання Предстоятеля ПЦУ, курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію є важливим для збереження цілісності Української держави.

Відповідаючи на питання, які шляхи розвитку для себе бачать в ПЦУ у разі перемоги на президентських виборах Порошенка чи Зеленського, Епіфаній сказав, що “загалом курс розвитку Української Церкви буде збережено і надалі ми будемо об’єднуватись поступово, як і зараз це відбувається”.

“Народ обирає свій релігійний центр, держава не повинна в це втручатися, держава повинна тільки забезпечувати права релігійних громад, держава повинна допомагати і сприяти без певного втручання. Ми віримо, що і надалі цей курс буде збережено і Українська Церква буде утверджуватися, буде розвиватися, і наступний глава Української держави сприятиме і допомагатиме цьому розвитку”, – резюмував Епіфаній.

Нагадаємо, другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Comments are closed.