НОВИНИ Митрополит Епіфаній: “Пишаємося, коли нас називають бандерівцями”

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній шанобливо згадав Степана Бандеру, назвавши його генієм українського національного і націєтворчого духу.

Про це він сказав під час відвідування  Львівського національного аграрного університету (ЛНАУ) в рамках свого архіпастирського візиту на Львівщину, передає прес-служба ПЦУ.

“Історія університету засвідчує, з-поміж його випускників було багато тих, які насправді, не словом, а ділом, любили свою українську землю та її народ. Серед них варто відзначити та згадати генія українського національного і націєтворчого духу Степана Бандеру. Він є славним випускником саме вашого університету. І коли нас називають бандерівцями, то ми цим пишаємося”, –  зазначив Його Блаженство.

“Для декого таке найменування є лайливим, але для нас це честь. Бо наша земля породила таких славних героїв, які колись казали, що прийде час і один буде говорити “Слава Україні!”, а мільйони відповідатимуть “Героям Слава!”. Ми з вами дочекалися цього часу, тому повинні радіти, що є спадкоємцями наших героїв та маємо можливість осягнути і продовжувати те, що вони накреслили”, – додав Митрополит Епіфаній.

На завершення свого виступу Владика побажав закладу вищої освіти, його професорсько-викладацькому складу і студентам процвітання, успіху та освітніх здобутків на благо України.

“Сподіваюся, що університет матиме і славне майбутнє. Тому що з цих стін виходять висококваліфіковані фахівці, які люблять свою рідну землю і працюватимуть задля розбудови і зміцнення нашої Української Держави і нашої  Української Православної Церкви”, – підсумував Предстоятель.

Comments are closed.