НОВИНИ Предстоятель ПЦУ став почесним доктором Львівського аграрного університету

Блаженнійший митрополит Епіфаній 11 квітня став почесним доктором наук Львівського національного аграрного університету (ЛНАУ).

Вручення диплому Doctor honoris causa LNAU відбулося під час конференції “Томос і Україна” у приміщенні навчального закладу, розташованого у місті Дубляни Львівської області, повідомляє прес-служба ПЦУ.

Предстоятеля під час візиту до ЛНАУ супроводжували митрополит Львівський Макарій, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей.

У заході також взяли участь єпископ Сокальський та Жовківський УГКЦ Михайло (Колтун), голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Львівської облради Олександр Ганущин, ректори львівських навчальних закладів.

Після вручення диплому митрополит подякував за виказану честь і наголосив на тому, що 2019 рік особливий для України і для Православної Церкви.

“Цей рік є особливим і назавжди увійде в історію, як рік Божої милості для нашого українського народу, адже 6 січня цього року ми отримали Патріарший Синодальний Томос про автокефалію Православної Церкви України з рук Патріарха Варфоломія. І кожен нині може переконатися у тому, що ми є Помісною, незалежною автокефальною Православною Церквою України”, – зазначив Предстоятель.

Своєю чергою ректор університету Володимир Снітинський привітав Блаженнійшого з отриманням почесного титулу та наголосив на важливості об’єднання Помісної Української Православної Церкви для процесу зміцнення української державності.

Нагадаємо, що митрополит Епіфаній 10 квітня прибув до Львова з першим архіпастирським дводенним візитом. Напередодні митрополит відслужив ранню з великим покаянним каноном прп. Андрія Критського у Свято-Покровському кафедральному соборі Львівсько-Сокальської єпархії.

Comments are closed.