СВІТ В РПЦ скаржаться, що “справжні чоловіки” лишилися тільки у спецназі

У Російській Православній Церкві стурбовані падінням рівня мужності сильної половини населення Росії, передає російський Інтерфакс.

“Якщо взяти юнака тридцятих років і сучасного – у нас тільки в спецназі мужики залишилися”, – сказав голова Патріаршої комісії РПЦ з питань сім’ї, захисту материнства і дитинства протоієрей Димитрій Смирнов в бесіді зі співробітниками російського МНС.

Він навів досвід десятирічної роботи ректором 9-го факультету Академії РВСН (Ракетні війська стратегічного призначення).

“Я дивлюся, на параді рекрутята наші ходять – маленькі, щупленькі, як курчатка. Слава Богу, потім стали дівчат набирати – хоч схожі на солдатів стали”, – сказав священик.

Глава патріаршої комісії також висловив заклопотаність відмовою багатьох російських чоловіків від виховання власних дітей і закликав виправляти ситуацію, починаючи зі шкільної лави.

“Це тільки в кіно росіяни своїх не кидають, а я, який був членом Громадської ради нашої служби судових приставів, так я знаю, як кидають: дуже навіть, абсолютно безсовісним чином”, – сказав отець Димитрій.

Comments are closed.