НОВИНИ “Прийдуть наші і вам хана”. На Хмельниччині “русский мир” взяв село в духовну окупацію

“Русский мир” окупував село Сутківці Ярмолинецького району, що на Хмельниччині.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив митрополит  Хмельницький і Камянець-Подільський Антоній Махота.

“Громада села, яка прийняла рішення про зміну юрисдикції з Російського Патріархату в Україні до Української Православної Церкви навіть після отримання державної реєстрації не може зайти в свій храм. Російський священик з прихильниками ідей Путіна не віддає законному власнику ключи від пам’ятки архітектури України церкви-фортеці”, – повідомив митрополит Антоній.

За його словами, правоохоронні та державні органи зайняли вичікувальну позицію і не хочуть вживати жодних рішучих заходів до виборів президента, які відбудуться 21 квітня.

“Священик, відверто поливаючи брудом Україну, зумів зазомбувати навіть частину української інтелігенції села – вчителів”, – додав митрополит.

Зі слів благочинного ПЦУ прот. Миколи Ковалика голова сільської ради зайняв тверду позицію за РПЦвУ.

“В селі панує дух приниження українськості – скоро “прийдуть наші і вам всім хана”. Мені прикро писати ці рядки, однак я, ваш правлячий архієрей не маю права замовчувати цю ганебну ситуацію, коли дух рускава мира з кордонів окупованих Криму, Донбасу та Луганщині ступнув вже через юрисдикційну бюрократію до терен старовинного с. Сутківці”, – нарікає митрополит Антоній.

Comments are closed.