НОВИНИ У Севастополі окупанти затримали імама мечеті після тривалих обшуків

Російські силовики 15 квітня провели обшук в мечеті в селі Штурмове, поблизу Севастополя. Після “слідчих заходів” вони поїхали в будинок імама мечеті Рустема Абілєва.

Про це повідомили на сторінці спільноти “Кримська солідарність” у Facebook.

“Стало відомо про те, що сьогодні в с. Штурмове (село в Балаклавському муніципальному окрузі в складі Балаклавського району Севастополя), по вулиці Ак’яр 48, в будинку Абілєва Рустема проходять слідчі заходи. Слідчі заходи спочатку проводилися в мечеті, імамом якої є Абілєв, потім силовики проїхали до будинку Рустема Абілєва”, – йдеться у повідомленні.

❗️ОБЫСКUPD_3. Следственные действия в доме Рустема Абилева завершены. Стало известно, что Рустем Абилев задержан. В…

Опубліковано Крымская солидарность Понеділок, 15 квітня 2019 р.

Також повідомляється, що на заходах присутній телеканал “Росія 1”, інформаційний канал Севастополя “ІКС-ТВ” та інші російські засоби масової інформації.

У спільноті також повідомили, що Абілєв працює лікарем-стоматологом, веде стоматологічну практику у власній клініці.

За деякий час публікацію було оновлено інформацією про затрмання Абілєва.

“Щодо нього порушено кримінальну справу, йому закидають частину 1 статті 280 КК РФ, яка передбачає публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності. Під час обшуку у Рустема Аблієва були вилучені документи, комп’ютерна техніка, засоби зв’язку.

Нагадаємо, що після анексії в Криму фактична російська влада практикує масові обшуки у незалежних журналістів, громадських активістів, активістів кримськотатарського Національного руху, членів Меджлісу кримськотатарського народу, а також кримських мусульман, підозрюваних у зв’язках із забороненою в Росії організацією “Хізб ут-Тахрір”.

Comments are closed.