НОВИНИ В Одесі під розкішним Audi священика шукали вибухівку, а виявили GPS-трекер

В Одесі правоохоронці перевірили повідомлення про підозрілий предмет під позашляховиком Audi Q7, припаркованим на вулиці Пушкінській, який належить священику Свято-Іллінського чоловічого монастиря РПЦ в україні (УПЦ Московського Патріархату).

Про це повідомляє Liga.net з посиланням на прес-службу Нацполіції області.

“Під час перевірки вибухонебезпечних предметів виявлено не було. Підозрілим предметом на транспортному засобі виявився GPS-трекер”, – йдеться у повідомленні.

Як розповів речник поліції Одеської області Руслан Форостяк, монахи звернулися до поліції самостійно. За допомогою трекера за автомобілем, ймовірно, стежили. З якою метою – встановить поліція.

“Монахи люди пильні, особливо ті, що зазвичай їздять на кю сьомих (Audi Q7, – ред.), тож виявили підозрілий пристрій та викликали поліцію. На місце прибули інженери вибухо-технічної служби, провели обстеження, підозрілий предмет виявився GPS трекером, за допомогою якого велось ймовірне стеження чи то за монахом, чи то за його розкішною автівкою”, – написав Форостяк на своїй сторінці у Facebook.

“Питання про Патріархат, скромність слуги Божого і відмову від світських проявів життя – це за кадром. Забавно буде почути версії на кшталт – це злочинні прояви конкурентів або це пов’язано з професійною діяльністю. Хоча справедливості заради, можливо це звичайні злодії спокусилися на розкішне авто з метою його викрадення? Прости їх тоді Бог”, – додав речник поліції.

Comments are closed.