СВІТ Дзвони у всіх церквах Англії задзвонили через трагедію у Парижі

На знак солідарності з народом Франції в Англії задзвонили дзвони. Старт дали у Вестмінстерському абатстві в Лондоні рівно о 19:50 за Києвом (саме у цей час 15 квітня загорівся Нотр-Дам), а потім естафету підхопила вся країна, передає телеканал “Мир24“.

“Пізніше на цьому тижні, в Чистий четвер, дзвони будуть дзвонити в церквах і соборах по всій Англії”, – заявила прем’єр-міністр Сполученого Королівства Тереза ​​Мей.

Політик зазначила, що Нотр-Дам – одна з найкрасивіших будівель, яку “ніжно люблять у всьому світі”. Картини руйнувань після пожежі вона назвала “несамовитими”.

“Як показали нам вчора швидкі і героїчні дії тих, хто першими відреагував, Франція володіє великим професіоналізмом у боротьбі з подібними надзвичайними ситуаціями. Я віддаю належне пожежникам і всім, хто брав участь в цьому”, – сказала британський прем’єр.

Також Мей дала високу оцінку французьким реставраторам. “У той момент, коли вони готуються приступити до цієї складної задачі, ми готові запропонувати будь-який досвід і знання Великобританії, які можуть бути для них корисними в майбутній роботі по відновленню цього чудового собору”, – зазначила Мей.

Зазначимо, що у середу, 17 квітня, передзвін пролунає над Францією також о 19:50 за Києвом.

Comments are closed.