НОВИНИ Православна Церква України духовно підтримує українську армію – митрополит Епіфаній

Православна Церква України духовно підтримує українську армію у боротьбі з агресором.

Про це митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив під час зустрічі з капеланом 7-ої армії США в Європі Тімоті Малардом, повідомляє прес-служба ПЦУ.

У зустрічі також взяли участь Голова Синодального управління військового духовенства митрополит Іоан (Яременко) та військовий священик Назарій Дадак.

Блаженнійший митрополит Епіфаній відзначив роль Михайлівського Золотоверхого монастиря у Революції Гідності та запевнив, що Українська Церква духовно підтримувала та підтримуватиме і надалі захисників Батьківщини.

“Церква починаючи від Майдану і до цього часу опікувалася і буде духовно опікуватися нашою українською армією. Ми вже упродовж 5-ти років боремося з агресором на сході України і Православна Церква України найбільше з інших присутня в українській армії через капеланів”, – сказав Предстоятель.

Тімоті Малард зазначив, що в Україні капеланство буде ефективнішим за підтримки держави.

“Етап, на якому перебуває інститут українського капеланства в Україні, потребує державних законопроектів та державної відповідальності для того, щоб перетворитися в структуру”, – сказав Малард.

Також під час зустрічі обговорили спільне та відмінне в історії розвитку капеланства в Україні та США.

На завершення учасники обмінялися пам’ятними подарунками.

Comments are closed.