СВІТ Папа Римський поговорив з президентом США про пожежу в Нотр-Дамі

Президент США Дональд Трамп подзвонив Святішому Отцеві Франциску, щоб передати співчуття у зв’язку з пожежею в паризькому соборі Нотр-Дам.

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Радіо Ватикан.

“Понтифік 17 квітня 2019 року ввечері провів телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом, який висловив Папі від імені американського народу близькість в зв’язку з пожежею в соборі Нотр-Дам”, – йдеться в офіційній заяві Залу Друку Святого Престолу.

За інформацією USA Today, Трамп запевнив Папу Франциска в тому, що Сполучені Штати готові підтримати Францію у відновленні храму, пропонуючи експертів в галузі реставрації та будівництва. За день до цього, Трамп подзвонив президенту Франції Еммануелю Макрону, щоб обговорити наслідки пожежі, яка в понеділок значно пошкодила 850-річний собор.

Крім того, 16 квітня відбулася телефонна розмова Папи Франциска з Макроном, під час якої Святіший Отець висловив свою солідарність з французьким народом. Також в своєму Twitter-повідомлення Понтифік послався на паризьку трагедію і закликав перетворити печаль від руйнування храму в надію від його відновлення.

Comments are closed.